Коти-вояки цикл 1 книга 2 вогонь і крига / Wojownicy. Ogień i lód. Wersja ukraińska książki dla dzieci w jezyku ukrainskim
Rated 0,0 out of 5

Ogień i lód. Wersja ukraińska” to drugi tom z serii o walecznych kotach „Wojownicy” w języku ukraińskim. Książka przeznaczona jest dla starszych dzieci i młodzieży. Opowiada o klanach kotów, które walczą o przetrwanie w trudnej rzeczywistości. Czasami zmuszone są one do walk między klanami.

Tak dzieje się i tym razem. Nadchodząca zima sprawia, że niektóre z kocich klanów mają spore obawy, czy uda im się przetrwać. Niepewna sytuacja zwiększa napięcie w międzyklanowych stosunkach, a to w końcu przeradza się w otwarty konflikt. Koci wojownicy będą musieli wykazać się dużą dawką odwagi.

Rated 0,0 out of 5