Drzewo. Mity słowiańskie i inne opowieści

Drzewo. Mity słowiańskie i inne opowieści to jedna z niewielu pozycji na rynku przeznaczonych dla dzieci i młodzieży, która uczy o fascynującym świecie mitologii słowiańskiej. Łukasz Wierzbicki, autor znany z wielu bestsellerów i powieści przygodowych dla dzieci i młodzieży, zadbał o przystępną i atrakcyjną formę, która pobudzi wyobraźnię i zachęci twoich podopiecznych do dalszych poszukiwań.

W pierwszej części książki znajdziemy opis stworzenia świata, z którego dowiemy się m.in. że narodził się on z jajka. W drugiej części poznamy intrygujące opowieści: o porwaniu Jutrzenki, o Marzannie oraz o bohaterskiej wyprawie w poszukiwaniu przeznaczenia. Dodatkowo lekturę wzbogacają przepiękne fotografie i grafiki.